Modal (4.1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Language
jv: Basa

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
