Modal (4.1.5) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Language
cy: Iaith

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: and
cy: ac
