Modal (4.1.5) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Language
mr: भाषा

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन

en: Languages
mr: भाषा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
