Modal (4.1.5) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Help
se: Veahkki

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Languages
se: Gielat

en: About
se: Birra

en: and
se: ja
