Modal (5.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: Performance
mk: Перформанси
