Modal (5.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
