Modal (5.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Language
ast: Llingua

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Published
ast: Espublizáu

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Languages
ast: Llingües
