Modal (5.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Language
da: Sprog

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Help
da: Hjælp

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Performance
da: Ydelse

en: Display title
da: Display titel

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Languages
da: Sprog

en: Parameters
da: Parametre

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Usage
da: Brug

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: and
da: og
