Modal (5.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Performance
mn: Хурд

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: and
mn: ба
