Modal (5.0.12) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Language
kk: Тіл

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Languages
kk: Тілдер

en: and
kk: және
