Modal (5.0.15) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Language
ku: زمان

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: OK
ku: باشە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Information
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
