Modal (5.0.4) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Language
is: Tungumál

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Help
is: Hjálp

en: ID
is: Kenni

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: OK
is: Í lagi

en: Performance
is: Afköst

en: Languages
is: Tungumál

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Information
is: Upplýsingar

en: About
is: Um

en: and
is: og
