Modal (5.0.6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Languages
lo: ພາສາ
