Modal (5.0.7) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: About
my: အကြောင်း
