Modal (5.0.7) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Language
oc: Lenga

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Performance
oc: Performància

en: Languages
oc: Lengas

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Information
oc: Informacions

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et
