Modal (5.0.8) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Language
be: Мова

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Languages
be: Мовы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: and
be: і
