Modal (5.0.8) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Language
bg: Език

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Performance
bg: Производителност

en: Languages
bg: Езици

en: and
bg: и
