Modal (5.0.8) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Language
et: Keel

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: OK
et: Olgu

en: Performance
et: Jõudlus

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Languages
et: Keeled

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Information
et: Andmed

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja
