Modal (5.0.9) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Language
cs: Jazyk

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Performance
cs: Výkon

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Languages
cs: Jazyky

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Information
cs: Informace

en: Usage
cs: Použití

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: Publish on
cs: Zveřejnit v čase

en: Unpublish on
cs: Schovat v čase

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
