Modal (5.1.0) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Language
sk: Jazyk

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Performance
sk: Výkon

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Languages
sk: Jazyky

en: Parameters
sk: Parametre

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Information
sk: Informácia

en: Usage
sk: Využitie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Modal
sk: Modálny

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
