Modal (5.1.4) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: Languages
fil: Mga wika

en: and
fil: at
