Modal (5.1.5) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Language
hr: Jezik

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: OK
hr: U redu

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Languages
hr: Jezici

en: Parameters
hr: Parametri

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i
