Modal (5.1.8) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
