Modal (5.1.9) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Language
ms: Bahasa

en: Link
ms: Pautan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Help
ms: Bantuan

en: Roles
ms: Peranan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Performance
ms: Prestasi

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: and
ms: dan
