Modal (5.1.9) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Language
sl: Jezik

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Languages
sl: Jeziki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in
