Modal (6.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Language
sq: Gjuha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Performance
sq: Performanca

en: Languages
sq: Gjuhët

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe
