Modal (6.0.0-beta11) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Language
ca: Llengua

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Performance
ca: Rendiment

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Languages
ca: Llengües

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Information
ca: Informació

en: Usage
ca: Ús

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Publish on
ca: Publica el

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
