Modal (6.0.0-beta13) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Language
ja: 言語

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Help
ja: ヘルプ

en: Roles
ja: 役割

en: Published
ja: 掲載

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Close
ja: 閉じる

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Languages
ja: 言語

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Information
ja: 情報

en: Usage
ja: 使用方法

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: and
ja: かつ

en: Publish on
ja: 公開する

en: Unpublish on
ja: 非公開にする

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央

en: Allowed Tags
ja: 許可するタグ
