Modal Page (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil
