Modal (8.x-2.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
