Modal Page (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres
