Modal Page (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
