Modal Page (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Parameters
pl: Parametry

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Language code
pl: Kod języka

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: - Any -
pl: -Wszystkie-
