Modal Page (8.x-2.10) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
