Modal Page (8.x-2.11) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
