Modal Page (8.x-2.11) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
