Modal Page (8.x-2.12) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: OK
hr: U redu

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Parameters
hr: Parametri

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
