Modal (8.x-2.12) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Parameters
sk: Parametre

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Usage
sk: Využitie

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Modal
sk: Modálny

en: Asc
sk: Vzostupne
