Modal Page (8.x-2.13) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Usage
cs: Použití

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Customization
cs: Vlastní nastavení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
