Modals (8.x-2.13) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Customization
fi: Kustomointi

en: Administer settings
fi: Ylläpidä asetuksia

en: Master
fi: Isäntä
