Modal Page (8.x-2.14) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Customization
bo: རང་མོས་ལྟར་བཟོ་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
