Modal Page (8.x-2.14) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
