Modal Page (8.x-2.14) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ
