Modal Page (8.x-2.15) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: OK
et: Olgu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Customization
et: Kohandamine

en: Administer settings
et: Seadistuste haldus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
