Modal (8.x-2.15) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Advanced
he: מתקדם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Extras
he: תוספות

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language code
he: קוד השפה

en: Usage
he: שימוש

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Customization
he: התאמה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
