Modal (8.x-2.15) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Delay
nl: Vertraging

en: Extras
nl: Extra's

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Language code
nl: Taalcode

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Customization
nl: Aanpassing

en: Administer settings
nl: Instellingen beheren

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Allowed Tags
nl: Toegestane tags
