Modal Page (8.x-2.15) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: OK
ps: سمه ده

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
