Modal Page (8.x-2.16) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
