Modal Page (8.x-2.16) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: OK
eu: Ados

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Usage
eu: Erabilera

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Customization
eu: Pertsonalizazioa

en: Asc
eu: Goraka
