Modal (8.x-2.17) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: مساعدة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: تصفية

en: OK
ar: موافق

en: Advanced
ar: متقدم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Customization
ar: التخصيص

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
